کاربید

فروش کاربید در اصفهان

فروش کاربید در اصفهان و قیمت کاربید: همانطور که می دانید کاربید (Carbide) یک نوع ترکیب فلزی است که در آن ها کربن با یک عنصر فلزی یا نیمه فلزی ترکیب می شود و کاربید به دست می آید. از آنجایی که کاربیدها انواع مختلفی دارند و همچنین از آن ها در صنایع مختلفی همچون صنعت های گوناگون، پزشکی، مصارف خانگی و غیره استفاده می شوند.

1.برای اینکه بخواهید کاربید مناسبی خریداری کنید باید پارامترهای خاصی را رعایت نمایید. کاربید کلسیم یک منبع حائز اهمیت از استیلن و سایر مواد شیمیایی می باشد. همچنین بایستی بدانید کاربیدهای سیلیکون، تنگستن و چندین نمونه دیگر که  متفاوت می باشند به دلیل اینکه استحکام و مقاومت بالایی دارند و در برابر حملات شیمیایی بسیار مقاوم هستند، از ارزش بالایی برخوردار می باشند. فروش کاربید در اصفهان در انواع مختلف انجام می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار شما بگذاریم.

خرید کاربید

خرید کاربید در اصفهان

برای خرید کاربید در اصفهان یا شهر های دیگر به صورت حضوری یا غیر حضوری فروشگاه ابزارآلات گاز اردستان بهترین گزینه برای خریدی مطمعن است . خرید کاربید با راحت ترین روش ممکن و  بهترین قیمت و کیفیت عالی را باما تجربه کنید.

خرید کاربید به صورت خرده و عمده با کیفیت بسیار عالی ، کافیست مقدار کاربید مور نظر را انتخاب کرده و ثبت سفارش را انجام بدید .

اطلاعات بیشتر در باره کاربید

کاربید چیست

همانطور که گفتیم کاربید یک نوع ترکیب شیمیایی می باشد که معمولا با یک نوع فلز ترکیب می شوند. کاربیدها انواع گوناگونی دارند که اطلاع از این نمونه ها برای خرید کاربید در اصفهان ، میتواند به انتخاب بهتر کاربید به شما کمک کند. در ادامه انواع کاربید ، قیمت کاربید و کارایی های کاربید را برای شما آماده کرده ایم . انواع کاربید شامل :

1.کاربید سیلیکون

2.کاربید بور

3.کاربید آلومینیوم

4.کاربید آهن

انواع طبقه بندی کاربیدها؛ خرید کاربید در اصفهان

هنگام خرید کاربید در اصفهان شما باید به دسته بندی های این محصول نیز توجه نمایید. در واقع این ترکیبات شیمیایی با توجه به نوع پیوند شیمیایی خود طبقه بندی می شوند. در ادامه این طبقه بندی ها را که در فروش کاربید در اصفهان می باشد را داریم.

ترکیبات بینابینی

این نمونه از کاربیدها با سختی بسیار زیاد؛ اما شکنندگی شدید تعیین می شوند.

کاربیدهای نمکی یا یونی

به کاربیدهای نمکی یا یونی متانیدها نیز گفته می شود. این کاربیدهای دارای آنیون های کربنی از اشکال مختلف C4 می باشند.

ترکیبات کوالانسی

بایستی بدانید که در پیوند کوالانسی دو مدل کاربید هستند که این پیوند را تشکیل می دهند. این دو مدل کاربید از دو نوع عنصر تشکیل شده اند که از نظر اندازه شباهتی به کربن دارند.

کاربیدها به عنوان یک ماده سرامیکی نیز دسته بندی می شوند.

برخی از مواد سرامیکی مربوط به کاربیدها شامل نیتریدها، اکسیدها و بوریدها می باشند. خواص معمول این ترکیبات شامل استحکام بالا، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و خواص سایشی بسیار مناسب و خوب است. این نوع از ترکیبات فلزی در نمونه های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

1.کاربید سیلیکون

2.کاربید بور

3.کاربید آلومینیوم

4.کاربید آهن

نکات لازم هنگام خرید کاربید در اصفهان

عوامل مختلفی وجود دارند که شما باید هنگام خرید کاربید در اصفهان به آن توجه نمایید. همانطور که می دانید فروش کاربید در اصفهان بسیار زیاد است اما اینکه بخواهید این کاربیدها را از جای معتبر تهیه کنید، آسان نیست. در ادامه به پارامترهایی که باید در فروش کاربید در اصفهان به آن توجه کنید را برای شما شرح می دهیم.

برند داخلی و خارجی

طبیعتا زمانی که می خواهید محصولی را خریداری کنید یکی از مواردی که به آن دقت می نمایید، کشور تولیدکننده آن است. کشور تولیدکننده محصول اطلاعات زیادی را می تواند در اختیار خریداران بگذارد. این که کیفیت تولید چگونه است و حتی قیمت چگونه محاسبه می شود. برندهای ایرانی بسیاری وجود دارند و کاربیدهایی با کیفیت عالی و بی نظیر تولید می کنند. تولیدکننده های خارجی نیز هستند که این کاربیدها را به کشورهای مختلفی صادر می نمایند و آن ها را با قیمت ارز به فروش می رسانند.

شرکت تولیدکننده

همانطور که گفتیم اصفهان یکی از شهرهای ایران می باشد که کاربید در آن بسیار به فروش می رسد. فروش کاربید در اصفهان در کارخانه های مختلفی تولید می شود. البته برخی فروشگاه ها و کارخانه ها وجود دارند که فقط فروشنده می باشند و کاربید را تولید نمی کنند. در برخی مواقع دیده می شود که حتی واردکننده آن هستند. شایان ذکر است بدانید ایران یکی از کشورهایی می باشد که کاربید در آن تولید می شود و شما می توانید آن را با کیفیت بالا از تولیدکننده های معتبر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

مقدار سفارش

یکی دیگر از پارامترهایی که در فروش کاربید در اصفهان حائز اهمیت است، مقدار خرید و یا سفارش کاربید است. در بیشتر کارخانه و فروشگاه هایی که کاربید فروخته می شود، آن ها مقدار سفارش را مشخص می نمایند و شما نمی توانید مقداری کمتر از میزان مشخص شده خریداری نمایید. برای مثال در بسیاری از این فروشگاه میزان سفارش شما باید تنی باشد و یا می توانید کاربید را به صورت بشکه ای خریداری نمایید.

قیمت سنگ کاربید یا کاربیت

فروش کاربید در اصفهان

همانطور که می دانید قیمت یکی از مهم ترین عواملی است که در فروش کاربید از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از موادی که هنگام خرید سنگ کاربید به آن توجه می کنید و فروشگاه های مختلف را با هم مقایسه می کنید، قیمت کاربید است. مسلما کاربید قیمت های متفاوتی دارد و شما هنگام خرید آن باید چندین فروشگاه فروش کاربید در اصفهان را با هم مقایسه نمایید. با توجه به نوسانات بازار و قیمت دلار نیز ممکن است قیمت کاربید تغییر کند و پایدار نباشد؛ با این حال شما نباید به همین مورد فقط اکتفا نمایید. طبیعتا هر چه قیمت پایین تر باشد شما برای خرید آن مشتاق تر می شوید؛ اما توجه داشته باشید که کیفیت کار را نیز در نظر بگیرید. فروشگاه ابزارآلات گاز اردستان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید کاربید در اصفهان است

کیفیت

کیفیت یکی از عوامل مهمی می باشد که اعتبار و ارزش شما را نیز در فروش کاربید در اصفهان بالا می برد. هر چه

کیفیت کاربیدی که خریداری می کنید بالاتر باشد، طبیعتا کیفیت کار شما نیز افزایش می یابد. با توجه به زمینه و صنعتی که می خواهید کاربید را در آن استفاده نمایید، کیفیت موردنظر را مشخص کنید.

متناسب بودن کاربید

در قسمت بالاتر این وبلاگ اشاره نمودیم که کاربیدها در صنایع مختلفی استفاده می شوند. شما با توجه به نوع مصرف خود باید کاربید مناسبی را خریداری نمایید. برای مثال اگر می خواهید برای تولید ابزارهای جراحی خریداری کنید و یا در صنعت جواهر سازی از آن استفاده نمایید؛ بایستی توجه کنید که کاربید متناسب با صنعت مورد نظر شما باشد.

قیمت کاربید در اصفهان

بایستی بدانید که قیمت کاربید در اصفهان با توجه به انواع آن، مدل طبقه بندی شده، کیفیت تولید، شکت تولید کننده، مقدار سفارش و غیره متفاوت می باشد. شما می توانید به صورت حضوری به فروشگاه های ما در اصفهان برای خرید کاربید مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین فروشگاه های ما دارای ثبت سفارش آنلاین و اینترنتی نیز می باشند. درباره ما

انواع مختلف کاربید در فروش کاربید در اصفهان

برای اینکه بتوانید مناسب ترین کاربید را در اصفهان خریداری نمایید، باید با انواع آن در ابتدا آشنا شوید. فروش کاربید در اصفهان در نمونه های گوناگون انجام می شود که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

برای مشاوره درباره کاربید و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید ( تماس باما )

کاربید کلسیم

در ابتدا بایستی بدانید که از کاربید کلسیم بیشتر در صنعت شیمیایی و تولید استیلن استفاده می شود. از آن به عنوان سوخت برای ایجاد کردن شعله های حرارتی در استیلن به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. کاربید کلسیم یک نوع ماده صنعتی تولید شده با یک نوع فرمول مولکولی CaC2 می باشد. اگر بخواهیم ظاهر این کاربید کلسیم را توصیف کنیم باید بگوییم که این نمونه خالص جامد بی رنگ و بلوری همانند سنگ نمک است.

این مولکول از یک ترکیب فلزی شامل یک اتم کلسیم و دو اتم کربن به دست آمده است. اگر بخواهیم از نظر تاریخی کاربید کلسیم را تشریح کنیم از محلول استیلن برای روشنایی در خیابان ها استفاده می شود. همچنین از این نمونه برای سخت شدن اجسام بزرگ فولادی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربید سیلیکون

به طور طبیعی بایستی بدانید که این ترکیب با یک فرمول مولکولی SIC شناخته می شود. ترکیب شیمیایی این مولکول که ساخته شده است شامل یک اتم سیلیکون و یک اتم کربن است. زمانی که دانه های این ترکیب فلزی تولید و با یکدیگر ترکیب می شوند، یک نمونه ماده بسیار بادوام و سخت را تشکیل می دهند. از این نمونه بادوام در ساخت و تولید محصولات تخصصی همچون ترمز خودرو، مکانیک توربین، نمونه های  خاصی از مهر و موم ها و همچنین یاطاقان های استفاده می شوند. کریستال های بزرگ کاربید سیلیکون را می توان به حالت نمونه مصنوعی و به عنوان موسانیت الگوی الماس مورد تولید قرار داد.

کاربید تنگستن

در ابتدا باید بدانید که کاربید تنگستن یک نمونه پودر ریز و خاکستری رنگ می باشد که در فروش کاربید در اصفهان بسیار کاربرد دارد. این نمونه پودر از نظر مولکولی، شامل قسمت های مساوی از تنگستن و کربن می باشند. زمانی که این پودر فشرده سازی می شود، یک ماده بسیار سخت و با کاربردهای بسیار گوناگونی تولید می شود. جالب است بدانید از این ترکیب فلزی در ارتش برای ساخت انواع سلاح های سوراخ کننده زره استفاده می شود. همچنین این ترکیب فلزی سخت را می توان در نوک ابزارهایی که کوهنوردان استفاده می کنند، پیدا نمود. ابزارهای مختلفی نیز وجود دارند که از این ترکیب بادوام فلزی استفاده می کنند همچون تیغ ها و جواهرات که نمونه های بارزی می باشند که برخی مواقع با استفاده از کاربید تنگستن تولید می شوند.

در برخی مواقع در حلقه های ازدواج برای مردان از این نمونه استفاده می شود؛ زیرا این نمونه دارای درخشندگی تیره ای می باشد و همچنین مقاوت بالایی در برابر خراشیدگی دارد. از همین رو دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران می باشد.

کاربید بور

کاربید بور را به عنوان یک ماده سرامیکی و یکی از سخت ترین نمونه های مواد مصنوعی در جهان می توان نام برد. ترکیب شیمایی این کاربید شامل چهار عدد اتم بور و یک عدد اتم کربن است. از کاربید بور بیشتر در زمینه های تخصصی استفاده می شود. از این نمونه ترکیب فلزی در ساخت و تولید زره های تانک، قفل های امنیتی، ابزارهای برش و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می شود. همانطور که گفتیم این نمونه دارای کاربردهای تخصصی می باشد. این ترکیب فلزی دارای مقاومت بالا در برابر سایش و شامل ساخت نازل های سندبلاستر می باشد. همچنین از این نمونه کاربید بور به دلیل اینکه یا قطعات اتمی موسوم به نوترون واکنش شیمیایی نشان می دهد در راکتورهای هسته ای نیز استفاده می شود. فروش کاربید در اصفهان بر اساس نوع آن ها نیز متفاوت است.

کاربید آلومینیوم

این ماده در بخش های بسیار کوچکی از صنعت محصول جانبی تولید کاربید کلسیم است. این ترکیب فلزی شبیه کریستال های زرد یا قهوه ای رنگ است و در آب حل می شوند. به طور معمول، این ترکیب فلزی در ساخت ابزارهای برش استفاده می شود یا به برخی فلزات اضافه می شوند تا مقاومت آنها را افزایش دهند.

موارد استفاده از کاربید در صنایع مختلف

سوالی که برای اکثر کاربران زمان فروش کاربید در اصفهان برایشان به وجود می آید این است که از کاربید در چه صنایع و مواردی استفاده می شود؟ از کاربید برای چه موارد استفاده می شود؟ جالب است بدانید که بسیاری از ترکیبات فلزی هستند که دارای دلایلی خاصی می باشند و دارای بسیاری کاربردهای گوناگون در سراسر جهان می باشند. کاربید یک نوع ترکیب می باشد که قابل بازیافت است. همچنین کاربید بسیار بادوام و یک فلز با استحکام بالا می باشد که دارای کاربردپذیری بالایی می باشد.

همانطور که در بالا گفتیم کاربید یک نوع ترکیب با فلزات و نیمه فلزات می باشد. شایان ذکر است بدانید زمانی که این عناصر را با هم ترکیب می نماییم، یک آلیاژ تولید می شود که در برابر حرارت، خط و خش، سوراخ شدن و زنگ زدگی بسیار مقاومت بالایی دارد. این مقاومت به قدری بالا است که شما می توانید آن را با الماس به علت چگالی بالای آن قیاس نمایید. استحکام این ترکیبات فلزی چیزی است که آنها را از ترکیبات فلزی دیگر متفاوت و تفکیک می نماید. استحکام کلی این ترکیبات، به طور کلی سه برابر فولاد هست. می توانید آن ها به هر شکلی که می خواهید و مورد نظر شما است قالب بندی کنید. حتی می توانید این ترکیبات فلزی را به راحتی ذوب کرده یا با سایر فلزات ترکیب نمایید. برخی دیگر از کاربردهای متفاوت این ترکیبات فلزی شامل موارد زیر است:

ساخت ابزارهای جراحی

همانطور که می دانید زمینه و بستر پزشکی یکی از حساس ترین و سخت ترین صنعت های دنیا می باشد که شما باید از بهترین مواد برای ساخت ابزارهای آن استفاده نمایید. در فروش کاربید در اصفهان باید بدانید که محصولات پزشکی باید دقیق و بسیار تیز باشند. طبیعتا این محصولات را برای موقعیت های خاص استفاده می کنند و در واقع برای زمینه های مشخصی استفاده می شود. از فلز کاربید برای ابزارهایی در پزشکی استفاده می شود که نیازند استحکام بالا هستند. جالب است بدانید که بیشتر ابزارهایی که در زمینه جراحی مورد استفاده قرار می گیرد از جنس تیتانیوم و فولاد ضد زنگ می باشد.

این کاربرد که اشاره به صعت پزشکی دارد یک مثال عالی می باشد برای اینکه دریابید چگونه می توان ترکیبات فلزی را با سایر ترکیبات دیگر ترکیب نمود و به نوعی کاربید پیوندی می باشد. این کاربید پیوندی و ترکیب این فلزات باعث می شود تا ابزارهای مفیدی ساخته شوند. همانطور که گفتیم جنس این ابزارها تیتانیوم و فولاد ضد زنگ است؛ از همین رو کاربید را با این فلزات ترکیب می نماییم و در نهایت ابزار جراحی ساخته می شوند. معمولا نوک های ابزارهای جراحی از کاربید ساخته می شود تا برای ایجاد لبه بسیار مقاوم تر باشد و همچنین با توجه به مقاومتی که دارد طول عمر بالاتری داشته باشد.

آلیاژهای صنعتی

جالب است دانید در فروش کاربید در اصفهان، آلیاژهای صنعتی بیشترین مورد استفاده از کاربیدها را دارند. شما می توانید برای خرید کاربید در اصفهان این آلیاژهای صنعتی را تولید نمایید. این ترکیبات فلزی که گفتیم همه کار می باشند و می توانند با سایر فلزاتی که قالب گرفته شده اند، تیز شوند تا در نهایت بتوان ابزارهایی که در تولید لوازم الکترونیکی و سایر کاربردهای تجاری ساخته می شوند را تولید نمود.

استفاده نمودن از کاربید ها در ترکیب با عناصر دیگری مانند مس، نقره، نیکل و آهن برای ایجاد مواد جدید برای اهداف گوناگون به تازگی محبوبیت بسیاری در بین کاربران پیدا نموده است. برخی از کاربردهای این کاربیدها شامل موارد زیر است:

جواهر سازی

جالب است بدانید که از ترکیبات فلزی خاص در صنعت جواهر سازی نیز استفاده می شود. این استفاده به این علت ات که ترکیبات می توانند قالب پذیری راحتی داشته باشند و شما می توانید آن ها را به هر شکل و اشکالی که مایل هستید، دربیاورید. همچنین در نظر داشته باشید که می توانید این ترکیبات را با فلزات دیگر نیز ترکیب نمایید. استفاده در صنعت جواهر سازی جدیدترین و به روز ترین کاربرد این کاربیدها در صنایع گوناگون می باشد. یکی دیگر از مواردی که از این محصول در صنعت جواهر سازی استفاده می شود، سختی آن ها می باشد. اگر توانایی آن را داشته باشید که این ترکیبات را به صورت صیقلی برش دهید می توانید جواهرات زیبایی همچون حلقه، آویز، گوشواره و غیره تولید نمایید.

شایان ذکر است بدانید که این روش برای ساخت جواهرات در بین کاربران بسیار محبوب گشته است. به طوری که بسیاری از جوانان حلقه های ازدواج خود را از این ترکیبات سفارش می دهند. این مهم به این علت است که قیمت آن ها از طلای طبیعی کمتر است و به طورکلی یک جایگزین به صرفه می باشد.

محصولات آسیاب کننده

همانطور که می دانید محصولات آسیاب کننده در سایزها و اشکال گوناگون ساخته می شوند. کاربید را می توان یک ترکیب فلزی کارآمد برای ساخت این آسیاب کنده دانست. از آنجایی که این کاربیدها بسیار سخت و مقاوم هستند، همچنین به علت قابلیت قالب پذیری آن ها در تولید محصولات آسیاب کننده و سنگ زنی مورد استفاده واقع می شود.

کاربید سیمانی

عمده ترین استفاده ای که از کاربیدهای سمیانی می شود در ایجاد ابزارهای حفره است. اغلب ابزارهایی که در مصارف ساختمانی استفاده می شوند به وسیله این ترکیبات فلزی تولید شده اند. فروش کاربید در اصفهان این نمونه کاربید را نیز دارا می باشد و امروزه جالب است بدانید بیشترین استفاده ای که از کاربید می شود در صنایع تولید ابزارهای ساختمانی است. از این نمونه در تولید انواع مته و دیگر ابزارهای ساختمانی در معدن استفاده می نمانید. از این محصول به دلیل مقاومت و سختی بالایی که دارند اصولا جایگزین فولاد ضد زنگ استفاده می شود. یکی از مهم ترین مشخصاتی که این کاربیدها دارند این است که می توانید آن ها را بازیافت کرده و مجددا از آن استفاده نمایید.

شایان ذکر است بدانید شرکت هایی که به بازیافت انواع کاربید مشغول هستند، هزینه زیادی را در برابر خرید قراضه این کاربیدها می پردازند؛ زیرا بسیار مقرون به صرفه است و همچنین هزینه های تولید را بسیار کم می کند.

سایر صنایعی که از کاربید استفاده می نمایند

در بالا نمونه های بسیاری را گفتیم که از کاربید در آن ها استفاده می شود. طبیعتا این ترکیب فلزی کاربردهای دیگری نیز دارد. برای مثال از این ترکیب در ساخت تخته اسکی و وسایل تیراندازی استفاده می شود. به طور کلی از این ترکیب در مواردی که نیاز به پودر شدن و برش دادن دارند، بسیار استفاده می شود. همچنین استفاده از این ترکیب در وزنه های ماهیگیری هم قابل ذکر است. سه ویژگی مهمی که باعث می شود تا استفاده از این ترکیب بالا برود و همچنین فروش کاربید در اصفهان افزایش یابد، مزایای مالی، بازیافت شدن و طوب عمر بالا است. این ترکیبات تاثیرات بسیار مثبت و مفیدی در تولید محصولات مختلف در صنایع گوناگون دارند و شما بایستی بتوانید این ترکیبات را در آن ها استفاده نمایید.

حتما نکات ایمنی و استفاده از کپسول آتش نشانی را در محیط کار را رعایت کنید.

دیگر خدمات ما : الکترود ایدن در اصفهان | تولید پالت کپسول در اصفهان | فروش ابزارالات دستی و برقی | فروش دستگاه پودر پرکن 

 

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Facebook WhatsApp WhatsApp Telegram
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.